KONST / Litografier / Färglitografi 13316081
nr 1331 6081
Per Olov Ultvedt
(1927-2006), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 48/55. Motivet: 32x39 cm
Per Olov Ultvedt, svensk bildkonstnär född 1927, död 2006 .
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 1 juni 2020
kl 18:22:19
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.200 kr
Per Olov Ultvedt
Läs mer om Per Olov Ultvedt